Ahoj, teď nám na e-shopu nefungují platby kartou. Ale dobírkou to bude taky fofr :) Potřebuješ poradit nebo se na něco zeptat? Volej na +420 777 844 555 nebo piš na info@karbonovesperky.cz

O nás & Kontakt

Jsme první e-shop s karbonovými šperky a doplňky v České republice. Karbonové šperky a doplňky prodáváme od roku 2013, ale karbonu jsme se začali věnovat už v roce 2009. Jsme fanoušci aut a motorsportu a právě toto se částečně odráží v tom, co děláme. 


Psal se rok 2009 a my jsme začali potahovat automobilové díly pravými karbonovými vlákny. Postupem času jsme ale zjistili, že karbonová vlákna mají daleko širší využití v oblasti designu a pro automobilové nadšence (kterými jsme i my) je zajímavé mít kousek karbonu stále u sebe. Karbonové doplňky nejsou až tak rozšířené, takže se s nimi člověk může lehce odlišit a také ukázat, že je milovník aut. Nakonec se ukázalo, že i pro ne-autaře je karbon zajímavý módní materiál díky svému hi-tech designu. V roce 2013 jsme tedy založili e-shop KarbonoveSperky.cz, kde jsme začali prodávat karbonové šperky a lifestylové karbonové doplňky. V průběhu času jsme vše stále vylepšovali s větším a větším důrazem na kvalitu produktů a zákaznický servis. Karbon nás baví a chceme, aby bavil i naše zákazníky. Proto pravidelně sdílíme zajímavý obsah i na Facebooku a Instagramu a snažíme se vybudovat "karbonovou komunitu". Vše směřujeme k zajímavému designu, originalitě a odlišnosti. I proto vznikla značka karbonových lifestylových doplňků CARSPE.

carspe_logoCARSPE je značka moderních lifestylových doplňků a šperků. Důraz je kladen na kvalitu zpracování a design. Pro výrobu lifestylových doplňků CARSPE se používá stejný typ karbonových vláken, který najdete u drahých luxusních a sportovních aut nebo italských supersportů. Karbonové doplňky se dají nosit ve volném čase i při práci a díky svému jedinečnému hi-tech vzhledu dodávají pocit nadčasového luxusu.Kontaktní osoba:

Tomáš Nakládal
e-mail: info@karbonovesperky.cz
tel.: +420 777 844 555
web: www.KarbonoveSperky.cz

Sleduj nás na Facebooku a InstagramuMáte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:


Náš web používá soubory cookie. Dalším používáním našeho webu vyjadřuješ souhlas s jejich používáním. Více informací zde.